Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi është takuar prapa dyerve të mbyllura me përfaqësuesit e tri partive më të mëdha politike, Kolë Berishën nga Lidhja Demokratike, Hashim Thaçin nga Partia Demokratike dhe Ramush Haradinajn nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.
Në komunikatën pas takimit thuhet se është i domosdoshëm planifikimi dhe koordinimi i aktiviteteve të mëtejme për qetësimin e gjendjes, analizimi i shkaqeve të zhvillimeve të javës së shkuar, dhe rifillimi i angazhimit rreth përmbushjes së standardeve.
XS
SM
MD
LG