Ndërlidhjet

NJU JORK


Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Annan është shprehur i shokuar nga vrasja e policit ndërkombëtar dhe atij lokal në veri të Prishtinës.
Në deklaratën e tij, Annan tha se dhuna aktuale dhe jostabiliteti në Kosovë nuk mund të tolerohen.
XS
SM
MD
LG