Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtarët e Shteteve të Bashkuara kanë vrarë 4 të dyshuar për ndërlidhje në sulmet e fundit kundër zyrtarëve irakienë në Mosul.
Raportohet se gjatë shkëmbim zjarrit janë plagosur dhe 2 ushtarë amerikanë.
XS
SM
MD
LG