Ndërlidhjet

UASHINGTON


Këshilltarja për siguri kombëtare, Condoleeza Rice është pajtuar sot që të dëshmoj publikisht para komisionit që po i heton sulmet terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001. Presidenti George Bush dhe nënpresidenti Dick Cheney janë pajtuar që privatisht të paraqiten para komisionit 10 anëtarësh.
XS
SM
MD
LG