Ndërlidhjet

MADRID


Ushtria spanjolle po siguron hekurudhat në gjithë vendin një ditë pasi një bombë 12 kilogramëshe ishte gjetur nën hekurudhën Madrid-Sevilje. 45 helikopterë, ekipe qensh dhe mjete të blinduara janë përfshirë në akisonin emergjent, ndërsa linja hekurudhore po mbahet e mbyllur dhe po kontrollohet e tëra.
XS
SM
MD
LG