Ndërlidhjet

MOSKË


Përpjekjet ndërkombëtare për vendosjen e rendit dhe të stabilitetit në Kosovë kanë dështuar, dhe për këtë pjesërisht duhet të fajësohet edhe Natoja, është shprehur ministri i mbrojtjes i Rusisë, Sergej Ivanov. Agjencia Frans Pres, duke u bazuar në burime ruse, transmeton mëtutje se këto komente zoti Ivanov i bëri në Norfolk të Shteteve të Bashkuaram, ku po merr pjesë në një konferencë ndërkombëtare për luftimin e terrorizmit.
XS
SM
MD
LG