Ndërlidhjet

PRISHTINË


Presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, sot bisedoi me Fernando Xhentilinin, të dërguarin special të përfaqësuesit të lartë të Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Havier Solana. Në takim u bisedua për situatën aktuale në Kosovë,
kumtoi presidenca e Kosovës.
XS
SM
MD
LG