Ndërlidhjet

BRUKSEL


Kryeadministratori i Kosovës, Harri Holkeri në këto çaste në Bruksel po flet në këshillin e Natos, lidhur me situatën në Kosovë. Siç është paralajmëruar, më vonë gjatë ditës, ai do të takohet edhe me përfaqësuesin e lartë të Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Javier Solana.
XS
SM
MD
LG