Ndërlidhjet

ROMË


Kryeministri shqiptar, Fatos Nano arriti sot në Romë për një vizitë zyrtare gjatë së cilës do të takohet me kryeministrin e Italisë, Silvio Berlusconi dhe me zyrtarë të tjerë të lartë. Takimi Berlusconi – Nano është paraparë për sot më vonë gjatë ditës.
XS
SM
MD
LG