Ndërlidhjet

ATHINË


Një tërmet prej 5.2 shkallësh të Rihterit tronditi sot një pjesë të rajonit kufitar ndërmjet Greqisë dhe Shqipërisë. Tërmeti u regjistrua në orënm 4 :32 minita të mëngjesit. Nuk ka pasur raporte për viktima eventuale apo për dëme materiale.
XS
SM
MD
LG