Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia ka arrestuar dje katër persona për vrasjen e një polici ndërkombëtar dhe të një polici vendës, ka thënë sot zëdhënësi Neeraj Singh. Ai ka shpjeguar se të katër personat e arrestuar janë shqiptarë ndërsa janë zënë në Fushë Kosovë. Me këtë rast njëri nga të arrestuarit ishte plagosur. Zoti Singh ka informuar se në mesin e të arrestuarve është edhe një ish pjesëtar i shërbimit policor të Kosovës.
XS
SM
MD
LG