Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komandanti i Nastos për Evropën jugore, admirali amerikan, Gregory Johnson po qëndron në Kosovë. Ai tashmë është takuar me zyrtarët më të lartë të administratës së Kombeve të Bashkuara në Kosovë, me ata të KFORit dhe me kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi. Temë e bisedave ishte situata e sigurisë në Kosovë pas trazirave të marsit.
XS
SM
MD
LG