Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komandanti i Natos për Evropën jugore, admirali amerikan, Gregory Johnson sot qëndroi në Kosovë. Ai u takua me zyrtarët më të lartë të administratës së Kombeve të Bashkuara në Kosovë, me ata të KFORit, me kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi dhe me liderë të serbëve të Kosovës. Temë e bisedave ishte situata e sigurisë pas trazirave të marsit.
XS
SM
MD
LG