Ndërlidhjet

LONDËR


Kryeministri britanik Tony Blair ëshët kthyer në Londër pas vizitës në Shtetet e Bashkuara ku u takua dhe me presidentin Bush.
Duke folur për mediat britanike Blair ka përsëritur vendosmërinë e koalicionit për të dorëzuar pushtetin tek irakianët më 30 qershor.
XS
SM
MD
LG