Ndërlidhjet

GAZA


Së paku 4 njerëz kanë vdekur nga një sulm vetvrasës në Erez, pika kryesore e kalimit mes Izraelit dhe Gazës.
Gjatë muajve të fundit ky vend ka qenë skenë e disa sulmeve nga ana e palestinezëve.
XS
SM
MD
LG