Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush dhe nënpresidenti Dick Cheney, javën e ardhshme do të dëshmojnë para panelit, i cili i heton dështimet e inteligjencës para sulmeve të 11 Shtatorit 2001.
Shtëpia e Bardhë tha se seanca do të jetë e mbyllur.
Raportin përfundimtar, komisioni pritet ta kompletojë nga fundi i Korrikut.
XS
SM
MD
LG