Ndërlidhjet

KABUL


17 persona janë arrestuar gjatë 24 orëve të fundit në Afganistan, nën dyshimin se do organizonin sulme në Kabul.
Ndërkaq trupat amerikane kanë vazhduar luftimet me talibanët e dyshuar dhe raportohet se dy prej militantëve janë vrarë në përleshje.
XS
SM
MD
LG