Ndërlidhjet

LONDËR


Ministri i jashtëm i Iranit Kamal Kharrzai, ka deklaruar se do të punojnë me Agjencinë Bërthamore të Kombeve të Bashkuara.
Kharzai i ka bërë këto komente pas takimit me kryeministrin britanik Tony Blair dhe ministrin e jashtëm, Jack Straë, ku u diskutua mbi programet bërthamore dhe cështjet e tjera.
XS
SM
MD
LG