Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Janë ngritur akuzat për abuzim me fëmijët ndaj këngëtarit Majkëll Xhekson.
Juria, që ka marrë këtë vendim, ka dëgjuar gjatë tre javëve të fundit dëshmitë e shumë personave, përfshi dhe 14 vjecarin, që pretendon se Xhekson ka abuzuar seksualisht me të.
XS
SM
MD
LG