Ndërlidhjet

JERUSALEM


Trupat izraelite kanë vrarë tre militantë palestinezë në bregun perëndimor.
Sipas burimeve izraelite ata ishin anëtarë të Brigadës së martirëve të Al –Aksës dhe gjendeshin në listën e personave të kërkuar nga Izraeli për përfshirje në aktivitete terroriste.
XS
SM
MD
LG