Ndërlidhjet

PEKIN


Kina ka konfirmuar dy raste të reja me SARS, derisa dy persona të tjerë dyshohen të jenë të prekur prej saj.
Autoritetet kanë rivendosur masat për matjen e temperaturës së të gjithë personave që hyjnë në Kinë nga ajri dhe deti.
XS
SM
MD
LG