Ndërlidhjet

GJILAN


Gjykata komunale e Gjilanit ka ngritur aktakuzat ndaj 20 personave të arrestuar për shkak të pjesëmarrjes në trazirat e 17 dhe 18 marsit.
Sipas burimeve të Gjykatës komunale në Gjilan ka ende raste që po shqyrtohen për akuza të ngjashme.
XS
SM
MD
LG