Ndërlidhjet

UASHINGTON


Lojtari i njohur i futbollit amerikan, i cili më nuk deshi të pasurohet dhe iu bashkangjit ushtrisë amerikane, është vrarë dje në përleshje me guerilët talibanë në Afganistan.
Pat Tillman e la karrierën dhe kontratën e re prej 3.6 milionë dollarëve, dhe iu bashkua forcave speciale pas sulmeve terroriste të 11 Shtatorit.
XS
SM
MD
LG