Ndërlidhjet

MANCESTER


Protestuesit kanë sulmuar me vezë dhe mjete të tjera veturën me të cilën po udhëtonte Jean-Marie Le Pen, drejtuesi i ekstremit të djathtë në Francë. Le Pen gjendej në Mancester për të mbështetur Partinë Kombëtare Britanike, me të cilën do dalin së bashku në zgjedhjet për Parlamentin Evropian.
XS
SM
MD
LG