Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi ka premtuar se qeveria që ai drejton do të ndihmojë financiarisht dhe moarlisht komunat e prekura nga trazirat e 17 dhe 18 marsit, për të mënjanuar dëmet e shkaktuara. Këto komente, kryeministri i Kosovës i ka bërë gjatë një vizite në Fushë Kosovë, ku është takuar me autoritetet e komunës.
XS
SM
MD
LG