Ndërlidhjet

BREGU PERËNDIMOR


Trupat izraelite kanë vrarë dy anëtarë të grupit militant Hamas gjatë një bastisjeje në kampin e refugjatëve në Bregun Perëndimor. Ushtria izraelite tha se ushtarët kishin parë dy persona të armatosur dhe kishin arritur t'i qëllonin para se ata të shtinin kundër tyre.
XS
SM
MD
LG