Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ


Katër ushtarë rusë janë vrarë dhe 15 janë plagosur në 24 orët e fundit në Çeçeni. Agjencia Asociated Press ka cituar një zyrtar të paemëruar në administratën pormoskovite të Çeçenisë të ketë thënë se ushtarët dhe polciët rusë janë vrarë nga guerilët çeçenë në pjesë të ndryshme të vendit.
XS
SM
MD
LG