Ndërlidhjet

ATHINË


Qeveria e Greqisë ka thënë se do të shpenzojë më shumë se një miliardë euro për sigurinë në lojërat e sivjetme olimpike verore.
Zyrtarët grekë thanë se kjo është katërfish më shumë sesa harxhimet e sigurisë në lojërat e fundit olimpike në Sydney. Planet për të ofruar sigurinë për Olimpiadën që mbahet nga 13 deri më 29 gusht janë më të mëdhatë dhe më të shtrenjtat në histori.
XS
SM
MD
LG