Ndërlidhjet

LONDËR


Negociatorët për Lindjen e Mesme të takohen sot në Londër për të ringjallur planin paqësor. Takimi në të cilin marrin pjesë Shtetet e Bashkuara, Kombet e Bashkuara, Bashkimi Evropian dhe Rusia, është pararendësi i takimit të madh të katër majit, mikpritës i të cilit do të jetë sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Anan.
XS
SM
MD
LG