Ndërlidhjet

BRUKSEL


Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për siguri dhe politikë të jashtme, Javier Solana u takua sot me kryeadministratorin e Kosovës, Harri Holkeri. Sipas burimeve diplomatike, Harri Holkeri e informoi zyrtarin e lartë të Bashkimit Evropian për zhvillimet e fundit në Kosovë.
XS
SM
MD
LG