Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga një shpërthim në rrethinën e Falluxhës në Irak u vranë dy marinca amerikanë dhe 6 të tjerë janë plagosur, kur patrulla e tyre ishte qëlluar nga një sulmues vetëvrasës me makinë bombë, ka thënë sot zëdhënësi i ushtrisë amerikane, Mark Kimmitt.
XS
SM
MD
LG