Ndërlidhjet

JERUSALEM


Ushtria izraelite është e përgatitur për të mbështetur planin e kryeministrit Ariel Sharon, për të tërhequr një numër vendbanimesh hebreje nga Rripi i Gazës dhe Bregu Perëndimor, tha ministri izraelit i mbrojtjes, Shaul Mofaz.
XS
SM
MD
LG