Ndërlidhjet

RIAD


Arabia Saudite konfirmoi se dy shtetas amerikanë, dy britanikë, një australian dhe një saudit janë vrarë në sulmin e djeshëm në kompleksin e përpunimit të naftës në Yanbu në brigjet e Detit të Kuq.
Autoritetet thanë se gjithashtu janë vrarë edhe 4 sulmuesit e armatosur.
XS
SM
MD
LG