Ndërlidhjet

DUBLIN


Bashkimi Evropian ka premtuar 1 miliard e 200 milionë dollarë ndihmë për Izraelin dhe vendet myslimane të Mesdheut me qëllim që t'i jepet shtysë planit të paqes në Lindjen e Mesme.
Ky fond do të vihet në përdorim nga viti tjetër.
XS
SM
MD
LG