Ndërlidhjet

BAGDAD


Agjencitë e lajmeve kanë njoftuar se sulmuesit kanë vrarë dy gazetarë, një polak dhe një algjerian sot në jug të Bagdadit.
Zyrtari i policisë irakiene, Alaa Hussein tha se të dy gazetarët kanë punuar për një televizion polak.
XS
SM
MD
LG