Ndërlidhjet

ATHINË


Kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano sot u takua me ministrin e Greqisë për punë dhe mbrojtje sociale, Panos Panajotopullos. Raportohet se temë e bisedimeve ishte çështja e punësimit të imigrantëve dhe e sigurimeve shëndetësore të tyre. Është thënë se të dy palët shprehën vullnet për zgjidhjen e këtyre çështjeve.
XS
SM
MD
LG