Ndërlidhjet

SHKUP


Në Maqedoni është bërë e ditur se ish-ministri i brendshëm Lube Boshkovski ka braktisur vendin dhe tash gjendet në Kroaci. Ndaj tij, kohë më parë është ngritur një fletarrest.
XS
SM
MD
LG