Ndërlidhjet

SHKUP


Në Maqedoni është bërë e ditur se ish-ministri i brendshëm, Lube Boshkovski, ka braktisur vendin dhe tani gjendet në Kroaci. Ndaj tij, është ngritur një fletarrest lidhur me vrasjen e 7 imigrantëve dy vjet më parë.
XS
SM
MD
LG