Ndërlidhjet

SELANIK


34 vjecari grek Janis Baltas ka pranuar në polici se gjatë 10 viteve të fundit ka vrarë tre emigrantë shqiptarë.
Tre shqiptarët punonin si cobanë te 34-vjecari grek dhe janë vrarë pasi i kanë kërkuar pagesën.
XS
SM
MD
LG