Ndërlidhjet

GAZA


Helikopterët izraelitë kanë vrarë tre palestinezë dhe kanë plagosur tetë të tjerë gjatë operacioneve të sotme në Gaza. Sulmi ishte pjesë e kërkimeve për trupat e gjashtë ushtarëve izraelitë, që u vranë dje nga një sulm me bombë.
XS
SM
MD
LG