Ndërlidhjet

ARLINGTON


Një memorial në kujtim të ushtarëve amerikanë të vrarë në misione paqeruajtëse në botë është përuruar në Arlington. Memoriali është në nderim të ushtarëve të vrarë në Somali, Bosnjë, Kosovë dhe Panama.
XS
SM
MD
LG