Ndërlidhjet

BEOGRAD


Motra e kryeministrit të vrarë të Serbisë, Zoran Gjingjiq është shtruar në spital pasi është sulmuar në shtëpinë e saj nga persona të panjohur. Avokati i Gordana Gjingjit tha se disa eprsona kanë hyrë mbrëmë në pushimoren e saj në Valevë, i janë kërcënuar dhe i kanë injektuar një trup një lëng, ende të paidentifikuar. ajo dhe e ëma e saj ditë më parë kanë kërkuar mbrojtje nga policia për shkak të kërcënimeve telefonike që kishin marrë.
XS
SM
MD
LG