Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


8 ushtarë rusë janë vrarë gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e luftimeve në Ceceni.
Pavarësisht deklaratave të Moskës zyrtare se gjendja në Ceceni është qetësuar, luftimet mes guerrilëve dhe ushtarëve cecenë vazhdojnë.
XS
SM
MD
LG