Ndërlidhjet

SARAJEVË


Një zyrtar boshnjak tha se ekspertët ligjorë kanë gjetur disa skelete, përfshirë skelete të grave dhe të fëmijëve, në një varr masiv që mendohet se janë mbetje të kufomave boshnjake të therura 12 vjet më parë.
XS
SM
MD
LG