Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti Bush dhe kryeministri grek Costas Karamanlis diskutuan rreth sigurisë gjatë Olimpiadës 2004 që mbahet në Athinë. Bush ka thënë se Greqia është duke bërë përparim në përgatitjen e garave verore. Ai tha se babai i tij, ish presidenti Bush do të udhëheqë delegacionin amerikan në gusht.
XS
SM
MD
LG