Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan Bush dhe kandidati demokrat presidencial, senatori John Kerry, kanë shënuar rekord në fondet e mbledhura për të mbështetur fushatat e tyre zgjedhore për president të Shteteve të Bashkuara.
Presidenti Bush ka mbledhur deri tani 200 milionë dollarë, derisa Kerry 115 milionë dollarë.
XS
SM
MD
LG