Ndërlidhjet

TUNIS


Liderët arabë përfunduan sot samitin e tyre dyditor, në të cilin kërkuan që për zgjidhjen e konfliktit izraelito–arab faktorët ndërkombëtarë të mbështeten në parimet ndërkombëtare dhe rezolutat e Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG