Ndërlidhjet

BEOGRAD


Presidenti i Serbisë dhe i Malit të Zi Svetozar Maroviç ka arritur në Zagreb në një vizitë njëditëshe, ku do të takojë homlogun e tij Stipe Mesiqin.
Vizita e Maroviqit në Zagreb është e para e një burrshtetasi të Beogradit, që nga ndarja e Kroacisë nga ish Jugosllavia në vitin 1991.
XS
SM
MD
LG