Ndërlidhjet

VLADIKAVKAZ


Pesë persona janë vrarë gjatë të shtënave mes ushtarëve rusë dhe policëve çeçenë të qeverisë promoskovite. Një zyrtar i kësaj qeverie tha se viktimat janë vrarë, pas një sherri që kishte plasur mes tyre.
XS
SM
MD
LG