Ndërlidhjet

PRISHTINË


Edita Tahiri dhe Edi Shukriu, kanë dhënë dorëheqje nga Lidhja Demokratike e Kosovës. Ato thonë se shkak i këtij vendimi është pakënaqësia e tyre me zhvillimet brenda partisë.
Të dyja ishin zyrtare të larta në LDK si dhe deputete të kësaj partie në Kuvendin e Kosovës.
XS
SM
MD
LG